15 Kg Mama 2 Aylık Yavruya Ne Kadar Gider

Siyammm

Yavru kedi sahiplenicek mystic almayı planlıyorum 15 kg. 1,5 almak istiyorum ama 15 kilo daha hesaplı. Yavruya bu mama ne kadar süre yeter 2 aylık olucak aldığımda

26 CEVAP

yusufsaygin2

15Kilo mamayı 2 ayda yiyecek kitten kedi varsa gelsin beni de yesin..

yusufsaygin2

Çok rahat 8-9 ay götürür diye tahmin ediyorum. Daha 2 aylık olduğundan az ama sık yer. 800GR kuru mama -yaş mama desteği ile- 1 ay götürüyor bizi.

ZehraBulutt

Çağla siz kategori dışısınız, sizle kıyaslama yapamayız :)

ZehraBulutt

Küçük saksıysa devirebilir, yapraklarını da yiyebilir. Ama devirmesinden de önemlisi bazı bitkiler kediler için zehirli. Araştırıp ona göre önlem alın. Kedinin girmeyeceği bir yere koysanız daha iyi olabilir bitkileri.

Anonymus552223

Baslarda gunde 50 gram yese 1 ayda 1.5 kilo. Sonralari artar. Maksimum 7 8 ay gider gibi

BalliBadem

5-6 ay tabi iştahına ve ek verdiğiniz şeylere göre değişir

ZehraBulutt

Ayda 2 kilo yiyorlar ortalama, yalnız önce numune isteyin ya da 1,5 kiloluk paket alın. Belki yavru sevmez ya da etkisi iyi olmaz üzerinde. Denemeden 15 kilo almak riskli. Biz mystic numune olarak denedik, ben memnun kalmadım, ishal yaptı. Uzun dönem kullanmadık tabi ama ben almayı düşünmüyorum, sonradan kakası düzelse bile geçiş dönemindeki ishalle uğraşmak çok yorucu bence. Kaldı ki daha önce britcare de aynı böyle yapmıştı, onu 1-2 ay kullandık ishal olmasa da hep cıvık ve kokulu devam etti dışkılaması.

Siyammm

Bide yaş mamanın hepsini yiyemez buzluğa atıp ertesi günkü veriyim kalanını

Siyammm

tmm o zmn ilk önce 1,5 kilo alıyïm. Çok heyecanlıyım

Siyammm

Gokgokgok maalesef sadece 15 kilo ve 1,5 kiloluk var mysticte

BalliBadem

Gokgokgok, kediden kediye değişmekle birlikte ayda ort 2 kg yerler bazıları 1 kg bazılarıda max 3 kg yiyebilir

ZehraBulutt

@Gokgokgok köpeklerle karıştırdınız sanırım :)

Anonymus552223

Gokgokgok dogru soyluyo bizim evde 2 ay zor gidiyo:)

ZehraBulutt

Yaş mama 1 gün buzdolabında saklanabilir, buzluğa atmaya gerek yok.

yusufsaygin2

@epiglottis pet sayfanız bunun destekçisi olmalı.. :')