Tavuksuz Mama?

0zgegok88

Köpeğime acana ve Orijen mamalar alerji yapmaya başladı. ND nin hiçbir mamasını da bugüne kadar yemedi sevemedi. Tavuksuz olan bir mamaya bakıyorum. Yok. Tavuksuz yavru köpek maması önerisi verebilir misiniz? Hills büyük ırk tavuklu, proplan büyük ırk tavuklu, advance büyük ırk tavuklu, royal canin tavuvklu. Bir tane bile tavuk içermeyen yavru köpek maması bulamadım

6 CEVAP

izelizl

Instinct somonlu düşünebilirsiniz

izelizl

Kuzulu da varmış

izelizl

İçinde hiç mi tavuk olmasın istemistiniz pardon ben yanlış anlamışım tekrar arastiriyim :D

0zgegok88

Sanırım tavuklu mamaya alerjisi var. Yetişkin mamalarda oldukça çok seçenek var ama yavru olunca seçenekler çok kısıtlı

Beyza14

Benim köpeğim de tavuklu mama yediği zaman ishal oluyor. Proplan kuzulu kullanıyorum çok severek yiyor

yaprakonur

Proplan ve Hill’s’in kuzu etli yavru mamaları var ama büyük ırk özel değiller. Köpeğinizin ırkı ne? Böyle bir durumda büyük ırk maması yerine onlardan birini kullanmak daha mantıklı olabilir.