Yemek Saati

Hasanarar

Merhaba benim kedim bir yaşına girdi. Şimdiye kadar mama kabı hep doluydu yani bolaldığı zaman yenisini ekliyodum.bu doğrumu yanlışmı yaptım bilmiyorum ama çoğu sitede bu şekilde yapılması gerektiği yazıyordu. Şimdi ise düzenli olarak vermek istiyorum. Mesela saat 10 da ilk yemeği saat 15 de öğle yemeği gibi. Bilgi verebilirmisiniz bunu hangi saatlerde yapmam gerektiğini. Şimdiden teşekkür ederim ????

5 CEVAP

2 ogun 3 ogun hatta 4 ogun seklinde de verebilirsiniz. Sabah oglen aksam mesela. Sabah 8 oglen 4 aksam 10

Anonymus552223

Gunde 3 ogun verin bence. Birden 2 ye dusmek olmaz

Oske22

Aynen birden o kadar azaltmayin. kediniz kilolu değilse 3 yada 4 öğün verebilirsiniz.

Siyammm

1 yaşından sonra sabah akşam verebilirsiniz sabah 9 akşam 8 olabilir

Siyammm

Yavruyken sürekli 9nünde mama durabilir