Kedi Hamile Mi❓

Kuzucansu44

Yavrularını yeni sahiplendirdiğim kedi bugün başka bir kediyle çiftleşiyordu. Gördükçe erkek kedileri kovuyorum bu kediyi de kovdum ama sanırım çiftleştiler. Bu kediyi 2-3 gün sonra kısırlaştıracaktım, ama hamileyse olmaz. Hamilelik belirtilerini erkenden gösterir mi? Yani hamile olduğundan kesin emin olmam lazım

10 CEVAP

Oske22

Hamileyken de kısırlaştırma yapılabiliyor.

Oske22

İlk günler belli olmaz. Belli olduğunda da kısırlaştırma işi imkansız hale gelebilir. Ultrasonla bakılırsa anlaşılır ancak

Siyammm

Kısırlaştırın

Anonymus552223

Hemen kisirlastirirsaniz henuz hamilelik olusmamistir. Yavrulari verilen kedi hemen hamile kaliyor.

Anonymus552223

Yavru olusup rahme yerlesene kadar zamaniniz var 1 2 gun

Anonymus552223

2 3 gunu gecirmeyin birsey olmaz. Dollenme bile olmamistir belki de

Kuzucansu44

Öyle mi? Ben hiç bilmiyordum. Veterinere filan da sormamıştım daha önce.

Kuzucansu44

Yalnız kediyi en az 2-3 gün sonra kısırlaştırabilirim. Aslında Pzt günü olacaktı. Birkaç gün geçse bir şey olur mu

Kuzucansu44

Veterinerim Pzt günü yapacaktı normalde

NSukun

Telefonla veterinere söyleyin ciftlesmeden sonra kaç gün geçtiğini opersyon yapılıp yapılamayacağını ona göre gidersiniz hamilelik en az 20 günde belli oluyorerken anlamanın pek imkanı yok evde sürekli göz önünde olan kediyi bile 18gun sonra anladık biz