Kedilerime Bir Zararı Olur Mu Acaba?

holdmybeer

Merhaba kedilerim hiç çim yemiyor ben de bugün biraz çim ve yoğurdu karıştırarak bir çay kaşığı kadar verdim. Sizce bir zararı olur mu? Eğer olmazsa ne sıklıkla vermeliyim? Bu arada macun da veriyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

6 CEVAP

holdmybeer

Biliyorum da garanti olsun diye kdjdifjspel

holdmybeer

Hayvanlar hem çim yem macun yiyip buga giriyor kussam mı sıçsam mı bu tüyleri diye kdmdpdkdorldo Çok teşekkür ederim fikirlerinizi paylaştığınız için :)

Oske22

Macun veriyorsanız çim vermeye gerek yok

Oske22

Macun diskiyla attirir çim kusturur

Oske22

Yok bence gerek. Zaten çimi kusmak icin yiyorlar. Malt macun verince çime gerek kalmıyor. Kendi isterse yesin ama siz zorlamayın

Oske22

Profil fotoğrafiniz çok iyi ayrıca :D