Evime Kedi Doğurmuş

Pasacik07

Arkadaşlar ben erkek bir kedi besliyordum ve onun dişi bir arkadaşı vardı dişi kedi hamile kalmış bizim eve gizlice girip gardiroba doğurmuş bunlara zarar vermeyecek bir çözüm öneriniz varmı (anne kedi evcil değil)

18 CEVAP

NZI

Nası girdi anlamadım ama, çok afacan bi kediymiş. Hayırlı olsun. En iyisi siz bakın (tüm arkadaşların dediği gibi).

NSukun

Eve yabancı kedi girmiş neden buna ravmen neden giriş çıkış engelleyecek bir sistem kurmadiniz giden kedinizin gelme ihtimali var özellikle sürekli dışarı çıkıp gezmiyorsa başına birşey gelmeme ihtimali var evinizin önüne kumundan koyun akşam saatlerinde kuru mama sesi cikirarak gezip arayın yakun bolgeleri umarım bulabilirsiniz bulduktan sonra da ağ sistemiyle giriş çıkışları kapatırsanız kediniz için daha sağlıklı bir ortam oluşur

Pasacik07

Kedim gece geldi kapıda bağırdı açtık bu arada kediyi dışarıya bırakmayın demişsiniz lakin kendi evimin bahçesinin dışına çıkamıyor herhangi bir tehlike yok dışarıdaki kedi nasıl girdi onu hala çözemedim