Evime Kedi Doğurmuş

Pasacik07

Arkadaşlar ben erkek bir kedi besliyordum ve onun dişi bir arkadaşı vardı dişi kedi hamile kalmış bizim eve gizlice girip gardiroba doğurmuş bunlara zarar vermeyecek bir çözüm öneriniz varmı (anne kedi evcil değil)

18 CEVAP

Anonymus552223

Beraber takiliyorlarsa sizin torundur onlar zaten

yusufsaygin2

Maşallah nur topu gibi yeni evlatlarınız olmuş.. :D

NSukun

Anneyi yavru kedi mamasiyla besleyin bir kutu yapıp içine bırakın yavruları kutunun üstü kapalı olsun sadece küçük bir kapı açın annenin girip çıkması için yeter

Anonymus552223

Buyuyene kadar bakin hepsine baska her yol onlara zarar verir

izelizl

Bir arada kalmalarına izin verince bu şekilde sonuçlanması çok normal :)

Carathras

Hayırlı olsun :)

Pasacik07

Arkadaşlar sabah bir kalktım koridoru işgal etmişler ve bizi salona geçirmiyorlar ne yapmam lazım

Pasacik07

Arkadaşlar erkek kedim yavruyu kıskanıp firar etti geri gelir mi

Oske22

Elinize mamayı alın koklatarak odaya götürün :D

Anonymus552223

Az kullandiginiz bir odaya gecirin bence. Kutuya koyun o zmaan ordan oraya tasimaz anne. Guvende hissedecegi bir yer olmali. Kuti cok kucuk olmasin altina bisey serin ustu kapali olsun

Anonymus552223

Donerse kisirlastirin

Pasacik07

Kısır zaten ama çiftleştikten sonra kısırlaştırdık

Mzorlu4148

Olaya bak ya cok guzel ????

izelizl

Kapının kilidini mi açtı kendi kendine vay büyüyünce çilingir mi olacakmış? Hey allahım bazen cidden hak veriyorum kırıcı konuşanlara ya

  1. Sokaktaki disi kedinin evdeki kediyle temas etmesi baştan yanlış. Her türlü hastalığa davetiye. Hiç aklınıza gelmedi mi

  2. Kedilerin babası zaten sizin himayeniz altındaki kedi, çiftleşmesine izin veriyorsanız yavruların evinize gelme sorumluluğunu da kabul etmiş olmanız gerekiyor

  3. Kendi kediniz evde büyüdüyse başına her türlü şey gelebilir emanetinize böyle mi sahip çıkıyorsunuz dışarıda sapıklar, içkiciler, saldıracak köpekler ve üstüne sürülecek arabalar var.

  4. O yavru kediler büyüyünce annesi bırakıp gidecek sokakta yaşarsa hepsi hayatı öğrenirse mucize
    Bütün bunların vebali size ait sadece haberiniz olsun diye söylüyorum

tuseaksoy

Geçici yuva için ilan açıp sosyal medya platformlarında yayabilirsiniz o zamana kadar kendi kedinizden uzak durmalı bence...