Araba Yolculuğu

Bcanaydn

Geçenlerde sormuştum memlekete gidicem gideceğim evde kedi var götürmesem mi diye ama annem oğlumu kabul etti kedisiz eve gidiyoruz yani. Yarın yola çıkıcaz ve 12 saat yakın yol gidicez araba kalabalık olduğu için kumunu bagaj koyucam molalarda çıkarıcam ama büyük ihtimalle yapmicak tutucak onu da zorlamak istemiyorum. Dışkıyı normal zamanda da yapmadığı için ondan yana sıkıntım yok bu geceden itibaren suyu kaldırsam yarın yolda az az su versem olur mu

6 CEVAP

Anonymus552223

Bence hic cikarmayin ya da araba kapilari kapali olsun kaçabilir. Yemek su icecegini de pek sanmam 12 saat yemek su acisindan cok uzun degil

Bcanaydn

Şu an bi düşündüm yolun ortasında arabandan kaçtığını başım ağrıdı Allah korusun. Akşam son mamasını suyunu vereyim o zaman

yusufsaygin2

Kediler -değişebiliyor- araba yolculuklarından aşırı korkabiliyorlar.. Yoldan çıkan ses ve titreşimler onları bir anda vahşileştirebiliyor. Aklına su veya mamanın geleceğini sanmıyorum bile..

Anonymus552223

Aynen cok kotu olur. Benim kedim yuzde yuz kacardi sizinki de oyle yabaniyse cook dikkat edin. Arabada bile saklansa cikarmasi bi saat surer kedileri biliyosunuz inat ettim mi nasil oluyorlar

Ayselgns

Benim bu konuda berbat bir anım var. Alanya yerine Antalya uçuşu satın aldık hızlılıkla. Akşam 6 gibi yola çıktık ünide derse girmem gerekliydi. Kedimle derse girdik. Sonra alana geçtik.. gece 2 falan Antalya'dayız. saat 3 de Alanya'ya tek otobüs vardı o da bagajda götürmeyi teklif etti. Asla kedimi bagajda götürülmesine izin vermem! Eşya mı o ! Yanımda olacak çok net. O gece çok ağladım tuvaleti gelmiştir, acıkmıştır. Geçirdiğim en zor geceydi. Sabah 6 ya kadar garajda bekledik. Gözlerim şişti ağlamaktan. Yanımda götürebileceğim bir otobüs firması bulduk sabah. Alanya'daki eve girdiğimizde saat 08.00di. Hesaplayın 14 saat. Tuvaletini tuttu zavallı çiçeğim :( Özetle dayanabiliyorlar. Umarım bu yaşadığımı son aksilik olur. Seneler geçti unutmam o olayı.

anjelik123

Ben kedimle çok uzun bi yolculuk yapmadım maksimum 4 saat ama arabada gezinir uyur arada su ve mamada veriyorum kum kabı bagajda oluyo durduğumuzda koyuyorum yapıyor. Tabi her kedi aynı olmayacağı için