Kedi Alcamda Sizin Cevaplarınıza İhtiyacım Var

KedicikDeniz

Merhaba ben kedi sahiplenicem ve bana öneride bulunmanızı isterim 1.Hangi kedi kumunu tavsiye ediyorsunuz 2.Kedilerin en sevdiği mama nedir 3.Kediler hangi oyuncaklardan hoşlanır cevaplarınızı bekliyorum...

18 CEVAP

Edaturk

Benim kedim de cins kedi ve sahiplendim SATIN ALMADIM sahiplendiğim gibi de kısa bir alışma sürecinden sonra hemen kısırlaştırdım. Üstelik iyi ki de sahiplenmişim çok kötü şartlarda bakılmış En ucuz mamalar yedirilmiş ve küçücükten damızlık olarak kullanılmış. Evde de olmuş olsa bir can kurtardığım için çok içim rahat. Sadece sokakta barınakta değil evde rezil şartlarda bakılan sadece üreme için kullanılan bir sürü cins kedi var.
Şu gereksiz duyarı artık bir kenara bırakın. Cinsmiş değilmiş hepsi birer CAN !

cuneytsahin

Benim iki kedim de TEKİR CİNSİ ve kum olarak yeni tanıştığım patisev diye bir marka.Topaklanması çok güzel bence tozutmuyor, mama olarak ben N&D kullanıyorum düşük tahıllı, sonra felicia da kullandım ama N&D ye ölüp bitiyorlar. Şu cins muhabbetine de değinmek istiyorum, insanlar tekir cinsine “sokak kedisi” muamelesi yapıyorlar ve hoş değil bana göre tekirler daha zeki oluyor ve kalıtsal bir hastalık barındırmıyorlar. Diğer cins alımına karşı değilim fakat tekirleri bu denli yermek hoş değil.

judgement

oyuncak olayı kediden kediye değişir.. youtube>rachel and jun>comparing our cats izleyin