Reflex Yaş Mama

jamesdeen

Reflex'in kuru mamaları bildiğim kadarıyla içerik anlamında kötü. Peki yaş mamaları alınabilir mi?
6 paket Brit Premium almıştım ama 1 paket kaldı geriye. Gayet memnunuz aslında ama sürekli aynı yaş mamayı vermek istemedim o yüzden başka bir yaş mama almak istiyorum. Reflex iyi mi sizce yaş mama olarak

7 CEVAP

Plus Essential olan serisi guzel digerleri kotu alinabilir belki.

dddkkkks

gimcat alabilirsiniz ama schesirin yaş mamaları çok iyi ve çok kaliteli toplu alırsanız daha düşük fiyatlı oluyor

uzumkitty

Animonda al içeriği çok iyi uygun fiyat nd gimcate göre 5.80 tl 100 gramı

minky

Reflex Essential iyi sadece.Yaş mama olarak meo da fena değil

Gkocg

Essantials serisi çok iyi. Ne etiyse tertemiz görüyorsunuz

Carathras

Bu essential serisinde hiç vitamin yok ama sizce de birşeyler eksik değil mi, örnek olarak fiyatı nerdeyse N&D yaş mamalar ile aynı.

Animonda, N&D, Schesir içerik olarak en iyi yaş mamalar. Reflexin essential serisi güzel.