Dis Fircalama Ve Agiz Bakımı Hakkinda

Oske22

Birkaç kişide gördüm de kedisinin dişini fırçalayan. Ben fircalayamiyorum bir türlü izin vermiyor. Baska seçenek var mi agiz bakımı için? Ağız bakımı sizce gerekli mi kedilerde? Ağız kokusu var ama normal olduğunu düşündüm şimdiye kadar. Siz ne yapıyorsunuz?

18 CEVAP

Oske22

@edaturk
Yani bunu suya katinca fırçalama gerektirmiyor mu? Öyleyse iyi

Oske22

Kedim zaten beni kemiriyor :D cok dikkat ediyorum her şeyine. Enfeksiyon falan kapıpta dişlerinin çekilmesini istemiyorum. Bunu önlemenin yollarini arıyorum. Dis bakimi gerekliymis cok yerde okudum ama biraz da tuhaf geliyor açıkçası :)

Oske22

Fırçalatsa zaten böyle arayışlara girmem :( her gun mu fırçalamak gerekli peki yoksa haftada 2 yeter mi?