Kedimin Tuvaleti :(

Elifmila

Kedim 2 aylık çişini kumuna yapıyor ama doğru düzgün kapatamıyor.Kapatma hareketlerini çişinden çok uzakta yapıyor bu yüzden çişi kapanmıyor.Kendim ona kapatmayı gösteriyorum ama kaçmaya çalışıyor ne yapmalıyım ???? küçük olduğu için mi böyle

6 CEVAP

Oske22

Küçük daha zamanla alışır

Cansumuezza

Evet annesinden gorerek öğreneceği şeyleri yalnız başına yapmaya çalışan bir bebek olduğu için böyle.

Elifmila

Bu durumda ne yapmamı önerirsin ben bunu soruyorum ????

Cansumuezza

Birşey yapmayacaksiniz büyüdükce öğrenecek

Elifmila

Teşekkürler

cuneytsahin

Valla benim kedim 1 yaşını geçti ben hiç çişini kapattığını görmedim :) kakasını kapatıyor sadece