Köpek Sahiplendirme

Esma12345678

merhaba mahallemizde doğan 8 minik yavrumuz var beyaz ve kahverengi renkli daha henüz 1 aylıklar (yada daha küçük)mahalleli olarak beslemeye falan çalışıyoruz anneleri var ancak 1 komşumuz onları barınağa şikayet edeceğini söylüyor lütfen onları hapse attırmayalım fotoraflarını çektiğim gibi sahiplendirme ilanı açacağım onların sahiplenmek isteyenler bana petlebiden ulaşsın eyer ciddi ciddi isterlerse numaramı falan verebilirim lütfen 8 tane yavrumuz var KOCAELİ/GEBZE de oturuyorum onlara iyi bakabilecek bir heves alıp sokağa terk etmeyecek birisini istiyorum TÜRKİYE NİN HER YERİNDEN GELİP SAHİPLENEBİLİRSİNİZ EĞER YERİNİZ YOKSADA BU BİLGİYİ ULAŞTIRABİLİR SENİZ ÇOK SEVİNECEĞİM

1 CEVAP

Oske22

Sadece burdan bulmaniz imkansız ınstagram üzerinden de paylaşın. Bir sürü sayfa var. Daha çok sansiniz olur.