Yavrular Büyüyor Sahiplenirdim Anneyi Nasıl Kısırlaşıracagim

Mist

Kısırlaştırma ücreti çok cocok fazla belediyenin de bu konuda bi hizmeti yok napsam diye kara kara düşünüyorum yavrular 1 aylık oldular :(

5 CEVAP

Oske22

Belediyeye sordunuz mu yapmıyor muymuş?

Anonymus552223

Kac para ki?

Mist

Belediyeyi aradım yapmıyoruz dedi

Anonymus552223

Bir sekilde yemeyim icmeyip yaptiri yoksa yine hamile kalir ve yi ne size dogurur

mmhureyre

bebeler 2 aylık olur olmaz yaptır, veterinerlik fakültesi yok mu, ille özele yaptırmk zorunda değilsin.. fakülte daha az alıyor