Satılık N&D Kısırlaştırılmış Tavuklu-Narlı Kedi Maması

Hilalbyk

Merhaba,
Mamayı 3 hafta önce 420 liraya satın aldım. Son kullanma tarihi 08/21. Kedim yedikten sonra kusuyor ağır geldi sanırım. Farmina ile iletişime geçtim. Mamada bir problem olmadığını söylüyorlar. Geçenlerde balkabaklısını aldım kusma problemi yaşamıyoruz. Maddi olarak zordayım eğer İstanbul/Tuzla civarında birisi almak isterse kedime diğer çeşidinden sipariş etmem lazım acilen. İçinden 2 avuç anca yedi

5 CEVAP

Geri farminaya iade edebiliyosunuz %10 undan fazlasi yenmediyse.

Cansumuezza

1.5 kg olanlarda geçerli iade olayı

Hilalbyk

Farmina bana bilgilendirme dışında biz alabiliriz vs hiç demedi. Eğer iade eden varsa daha önce ne yapmam gerektiğini yazabilir mi

Iremgundogan

Hangi ildesiniz?

Iremgundogan

Pardon yazmışsınız tşkler