N&D Kullananlar Bakabilir Mi?

Simgebykl

Kedim nd yediğinden beri kakası daha koyu sizde de öyle mi

10 CEVAP

Raraco

N&D çok iyi markadır. Ne zaman başladınız kullanmaya? Bir de eski mamayla karıştırmadan, hemen yeni mamaya mı geçiş yaptınız?

Merve203

Uzun suredir nd kullaniyorum. Kakasi koyu renkte ama kabiz falan olmadi hic. Normaldir

GlsmKrpk

Virbac mamadan ND geçtim.
Virbac yumuşatıyordu dışkısını ND geçince o sorun kalmadı . Biraz daha koyu ve sertleşti ama kabızlık yapmadı. Memnunum yani

Kerevit

Mamadaki et oranı arttıkça kakanın rengi ve kokusu artıyor diye okudum belki işimize yarar

dddkkkks

evet aynı şey bana da oldu royal caninden n&dye geçtim royal canin yerken kakası kokmuyor ve daha açık renkti şuan daha koyu ve gerçekten kötü kokuyor ama ben de et oranı fazla olduğu için bunların yaşandığını düşünüyorum royal caninde çok tahıl var diye hatırlıyorum

hayvansever_

nd mama protein fazlalığından kokan bir mama zaten bu yüzden kakasının kokması da normal. Bende hep nd kullandım bir ara proplan kullanmıştım o sıra daha açılmıştı kakasının rengi sonra ndye dönünce yine koyulaştı mamayla ilgili galiba. Ama nd gerçekten iyi bir mama doğru karar olmuş.

Simgebykl

Karıştırarak verdim 1.5 hafta oldu o haftadan beri böyle

Ebra_erdem

Ben hills kulaniyodum n&d geçtim kedimin tuvaletinide farklılık görmedim tabi her kedide farklı olabiliyo

Raraco

Ben de iki hafta önce n&d ye geçiş yaptım. Eski mamasiyla yavaş yavaş karıstirarak verdigim halde hafif kabizlik cekti kakasi çok sertti. Iki yemek kaşıgı zeytinyagi icirdim hiçbir şeyi kalmadı. Zeytinyaginin hicbir zarari yok, deneyin derim.

Alaracatlover

Bazı kedilerde yapıyor ama kabızlık olmadıkça sıkıntı olmaz