Yeni Mamada İshal Durumu

Siyammm

Anket

Birkaç güne geçer
(3 oy)
Mamayı değiştirmen gerekir
(0 oy)
Toplam (3 oy)

Arkadaşlar çok soru soruyorum bu aralar mazur görün.
Mystic kullanan çoğunluk ishal ve kaka kokusu olduğunu belirtmiş. İshal veya yoğun koku olursa bu zamanla geçicek bı durummudur yoksa devam ederim kullandığım sürece

6 CEVAP

sekerfare21

Aniden degistirmediyseniz olmamasi gereken bir sey.

Siyammm

Peki bu birkaç gün sonra geçermi

Anonymus552223

Bizde gecti ama bilemem

kedimelsa

Aniden değiştiği içindir biraz bekleyin gözlemleyin 1 hafta kadar bı anda da verdiyseniz olabilir azar azar alistirabilirdiniz geçer inşallah devam ederse değiştirin bence

Siyammm

Teşekkür ederim sahipleniceğim için aşamalı geçiş yapamayabilirim .
Yavru kedi yabancılar mı bizi ? Önceki kedim güllükgülistanlıktı ilk eve geldiğinde yetişkin gibi zaman tanımam gerekirmi sizce

Carathras

Bizde ishal durumu hiç olmadı ...