Kedi Çimi

Gkhn86

Kedi çimi vermek istiyorum nasıl ve ne sıklıkla vermeliyim?

8 CEVAP

holdmybeer

Çimi ulaşabileceği bir yere koyun o ihtiyacı olduğunu hissettiği zaman gidip yer

Esraesngl

Yemeyedebilir bilginzi olsun. Benim kiz oynayıp dağıtıp durdu

Oske22

Cim yerine malt alabilirsiniz. Cim kusturuyor kediyi. Benim kedi her kustugunda panikleyip kaçar saklanır asla da çıkmaz. O yüzden malt öneririm

cuneytsahin

Ben küçük saksıya ekiyorum ve ulaşabileceği bir yere bırakıyorum gidip gelip yiyor ama tabi bazen toprak da eşeliyor.

NSukun

Ben balkona ektim günde bir defa çıkarıp yedirip içeri alıyorum sürekli evin içinde tutunca çok oynadılar darma dağın ettiler ben buğday ekiyorum çok severek yiyorlar buğday arpa yulaf bunların hepsinin çimleri çok faydalı benim kedilerim nadiren kustu çim yedikten sonra

dilaraxx

Çim çok iyi değil benimki yememişti,onun yerine malt kullanın,çoğu kedi oyun amaçlı dağıtıp duruyor onu.

Gkhn86

Çavdarlınız için teşekkür ederim

Gkhn86

Cevaplarınız