Yatağı Nasıl Yıkıyorsunuz

fredda

kedimin eve gelmeden önce yatağı alınmıştı, sadece bir kere yıkamıştım ve bugün, üç haftadan sonra tekrar yıkayayım dedim yatağını. eski kokusuna alıştığından mıdır bilmiyorum bugün yatağa girmek istemiyor sadece önünde oturuyor. uyutayım diye kendi yatağıma alıyorum ama hemen aşağıya iniyor. siz hangi aralıklarla yıkıyorsunuz yataklarınızı?

4 CEVAP

bilgeeda

ben yatağı alalı 2 ay falan oluyor daha hiç yıkamadım, sadece üzerindeki tüyler vs gitsin diye elektrik süpürgesiyle üstünü alıyorum o kadar

sekerfare21

Ortusuz kullanmayin, ortuyu yikamak cok daha kolay.

cuneytsahin

Ben deterjan kullanmadan sadece su ile yıkadım.Sonra da elbise fırçası olur bilirsiniz onunla tarıyorum yatağı tüm tüyleri topluyor.

Firfir1

Her hayvan farklıdır bence benim kedimin yatağını 2 haftada bir makinede yıkıyorum ve kurutma makinesinde kurutuyorum tüyleri kabarık olsun diye yatağına koyduğum anda gelip yatıyo içine saatlerce hem oyun oynuyo içinde hem uyuyo