Bursa’da Olanlar Lütfen Bakabilir Mi

Edaturk

Bursa’da güvenilir ilgili ve temiz veteriner önerileriniz nelerdir arkadaşlar siz yavrunuzu hangi veterinere emanet ediyorsunuz?
Önerilerinizi bekliyorum veterinerimi değiştireceğim

4 CEVAP

SBKart2207

Ben armilla veteriner kükürtlü şubesine gidiyorum şuana kadar bir sıkıntı yaşamadık memnunum bir araştırıp içinize sinerse oraya gidebilirsiniz bana samimi ve ilgili geliyorlar :))

bademthecatt

Bizde armilla veteriner kükürtlü şubesine gidiyoruz tavsiye ederim birçok sokak hayvanı tedavi ettirdim kendi kedimi de oraya götürüyorum çok ilgililer

Aysenmstura

Bizim de temmuzda aşılarımız var ben de takipteyim bu konuyu..

zbuse

Armilla Özlüce şubesine gidiyoruz biz ama iki şubesininde iyi olduğunu biliyorum. Bir çok veteriner değiştirdim burası gibi ilgilenen bulamadım ????????