Kedim Silgi Tozu Yedi Acill!!

Kedim masamın altına gelmiş fark etmedim faber castell mavi silgi arkadaşlar bir şey olur mu napmam lazım yere dökülenlerin hepsini yemiş

5 CEVAP

GlsmKrpk

Bir şey olacağını sanmam silgiyi koparıp yemesin o önemli. İçiniz rahat etmezse 2 yemek kaşığı oda sıcaklığında yoğurt ( ev yoğurdu daha makbul ) verebilirsiniz.

Gokgokgok

Yediğinden emin misiniz? Daha önce duymadım böyle bir şey umarım bir şey olmaz

Zukoo

Kakasında çıktı mı diye bakın bence. Yine de bir veterinerinere sorun telefondan. En iyisini onlar bilir.

Küçük parçalar zaten, büyük ihtimalle sorun olmaz

Bence birşey olmaz ama siz yine de kalasını kontrol edin