Kedim Renkli Çiçekleri Yiyor

kedilikizzz

Merhabalar.. 4,5 aylık kedim evdeki renkli canlı çiçekleri yiyor. Çim gibi çiçekleri yiyordu ama böyle karanfil gül yemesi de aynı sebeplerden mi :) kedi bakımı hakkında hala cahil olduğum konular var kusura bakmayın :) çiçekleri yemesinin bi zararı olur mu arkadaşlar ?

6 CEVAP

tugbagursoyy

kaldırın ortadan çiçek yemesi sıkıntı yaratabilir

Denizdirikan

Sakın yedirme dokunur kediye

Dila2003

Karnı ağırlığı zamanlar ot diye yiyor olabilri

mhtpyldz

Evdeki bazi bitkiler kediler icin zehirli olabiliyor , dikkatli olmalisiniz , kedi çimi tohumu alin kediniz hem keyiflenecek hemde yuttugu tuyleri cikaracaktir :)

hakannr3527

Bence kaldırın zararlı olabilir

kedilikizzz

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar..