Yıkadıktan Sonra Kurutma

Gokgokgok

Köpeğimi yıkadıktan sonra kurutma makinasından korkarmı yani sizin köpekleriniz korkuyor mu? Korkar diye cesaret edemedim, bide hastalığı olduğundan dolayı pek üstüne gitmiyorum korkarsa kötü olabilir

1 CEVAP

yaprakonur

Yüksek seslerden, mesela elektrikli süpürgeden korkuyorsa saç kurutma makinesinden de korkar. Yanılmıyorsam sizin köpeğiniz epilepsi hastasıydı, insanlarda olduğu gibiyse yüksek seslerin kriz tetikleme olasılığı var. Öğle saatlerinde yıkayıp biraz güneş altında tutsanız? Sıcak havalarda üşümüyorlar zaten...