Kedimin Gözünde Bişey Var !!

Ebra_erdem

Dün akşam kedimin gözünde bu şeyden vardı bu sabah gözünün kenarına gelmiş aldım normalde bugün veterinere götürcektim ama gözünden aldığım için götürmedim şimdi baktım iki gözünde birden var sizde bu nedir

10 CEVAP

cuneytsahin

Benimkinde oluyor ama normal bir şey bu.Hani insanlarda da olur hatta çapak gibi ama daha yumuşak kıl gibi oluyor.Korkulacak bir durum değil ama içiniz rahat edecekse bir hekime gösterin.

zeynsudd

Aldığınız neydi tüy müydü

zeynsudd

Tüye benzettim ben

Ebra_erdem

Kıl olabiliyor ama bu sanki kalın geldi bana dün akşam ayakkabligin kapısı açık kalmış ordada fare yapışkanı varmış üzerinde peynir vardi bi baktım kedim ayakkabliga girmiş ama en fazla 2 dk olmuştur onla bi ilgisi yoktur heralde olsa patisi flnda yapışkan olurdu ama ben yinede korkuyorum ya hemen yapışkanı kaldırdım ordan

cuneytsahin

Yok yok öyle bir şey değil korkmayın.Benim kedimde de oluyor.Ben çay demi işe arada bir temizliyorum çay’ın iltihap oluşmaması için önemli bir rolü var yapabilirsiniz.Merak etmeyin korkulacak bir şey değil.

Ebra_erdem

Çok sağolun en azından birazda olsa içim rahatladı

Ebra_erdem

Tüye benzemiyordu sanki emin değilim yarın veterinere götürmem en iyisi benimde moralim bozuldu :(

Ebra_erdem

Sizin kedinizde hiç böyle bişey oldu mu

Ebra_erdem

Ayakkabliga girerken orda bi kapı var o kapı açık kalmış :(

Dobbyy03

Merhaba benim kedimin gözünde de bugün bundan oluştu veterinere sordunuz mu gitmem gerekir mi yoksa tüğ gibi bir şey midir