İç Parazit Hapı Marka Önerisi

dddkkkks

artık veterinerde yaptırmak istemiyorum kullandığınız güvendiğiniz iç parazit markası önerebilir misiniz

11 CEVAP

bademthecatt

Mecburen yine klinikten alıcaksınız iç dış parazit ilaçlarını veteriner klinikleri dışında almayın petshopta satılanlardan alırsanız kedinizi zehirleyebilirsiniz.

NSukun

Tenizol tablet iç parazit için güzel

Anonymus552223

Tenizol 10 tlye veterinerden almistim en son. Baska yerde satilmiyor zaten. Hem dozunu da soyler veteriner

dddkkkks

güncel

Ketsucuk

Tenizol tableti nereden ve ne kadara alıyorsunuz? Eczanelerde bulabilir miyim?

Ketsucuk

Tenizol tableti nereden ve ne kadara alıyorsunuz? Eczanelerde bulabilir miyim?

Yrnkrblt20

Denediniz mi?

Sude1994

Tenizol köpeklerde kullanılabiliyormu?

gamzeemirik

Kediler için canivermi güvenle kullanabilirsiniz veterinerimiz önermişti. 175 lik ve 700 lük iki tane var. 175 lik olanı alırsanız yarıya bölüp veriyosunuz 700 lük olanın ise dörtte birini verebilirsiniz.

gulsundusmez

Sitraks diye bir şurup var bende sokakta çok kedi olduğu için onu veriyorum 0,5cc .10 gün sonra bir 0,5cc daha

gulsundusmez

ama yavru kediye sitraks vermeyin