Kocaeli'de Veteriner Arıyorum

Anket

Bahtiyar vçVeteriner Kıliniği
(4 oy)
Pasteur Veterinerlik
(2 oy)
Toplam (6 oy)

yavru kedim için Kocaeli'de veteriner arıyorum bu ikisi arasında kaldım

Pasteur Veterinerlik mi yoksa Bahtiyar Veteriner Kıliniği mi?

7 CEVAP

edacious

Uzman Veteriner Kliniği fiyat olarak uygun ve hekimler ilgililer tavsiye ederim

edacious

Yorumlara bakarken Pasteur’ün çok pahalı olduğunu okumuştum

Nakata

Pasteura yeni gittim memnun kalmadım desem yalan, ilgileri iyi ancak fiyatlar çok çok pahalı yani diğer yerlerin iki katı az bir fark yok ve ilgi alaka olarak yaltiklari ekstra bir şey de yok ortalama iyi yani. Derince de açılan bulvar veteriner kliniginddn memnun kaldım fiyat ortalama ilgi çok iyi diğer şubesi için yorumlar kötü ama bu şube yeni açıldığı için sanirim hem çok temiz hem vet'ler çok ilgili

Siyammm

Google dan yorumlara bakın

EnfalSena

İkisine de götürdüm ikisi de gayet iyi

Nakata

Bir kere de uzman veteriner kliniğinde gittim gayet memnun kaldım bir adkadas daha yazmış yukarda. Ama bana uzak olduğu için ordan devam etmiyorum derince bulvar vet ile çalışıyorum

EnfalSena

Dün kedimi medicinale götürdüm Değirmendere de çok memnun aldım önceden de götürmüştüm.Pasteur evet biraz pahalı ama işinde en iyilerden.Onun haricinde Cüneyt beye de götürebilirsiniz kendisini tanıyorum.Çok iyi bir veterinerdir.