Kedimi Ne Zaman Gezdirebilirim

ecemuker

merhabalar . Kedim 7 aylık kısır erkek kedi . Kedimi tüm aşıları tam . Kedimi sahilde kumda vs ... dışarıda gezdirmek dolastirmak ıstiyorum. Arada apartmanın girişindeki çimlere çıkarıyordum geziyordu. 30 mayis da balkondan düştü ayağı kaydı. 2 haziran da kısırlaştırıldı. Sizce ne zaman gezdirebilirim ?

3 CEVAP

Anonymus552223

Biraz iyilessin gezdirirsiniz alisiksa. Gecmis olsun, balkon olayini dikkat edin, kisirlastirdiginizda atlamiyorlar ama yine de belli olmaz

ecemuker

Çok teşekkürler. Balkona en kısa zamanda file yaptırmak istiyorum.

Bence dışarı çıkartmayın bir alisirsa susmaz saat falan dinlemez hep çıkmak ister. Ayrıca aniden köpek gelebilir başka şeylerden korkar başına birşey geliverirse uzulursunuz.