Kedimin Çişi Köpüklü

ecemuker

merhaba az önce kedim çişini yaptı üstünde köpük vardı bu normal midir ? 7 aylık kısır erkek kedi

11 CEVAP

ecemuker

Bugun götüreceğim veterinere

tyguler

Burada sıvı eksikliği olunca oluyomuş diye okudum bu forumda yazmıştı ama doğru mu bilmiyorum

Oske22

Ben hiç görmedim böyle bir şey. Veterinere sorun bir

dilaraxx

idrar yollarında problem olabilir,veterinere gittiniz mi?

Anonymus552223

Kusmuk olmasin bu

ecemuker

Yok kusmuk değil çişini yaparken kendim gördüm. Sanırım kumunu tamamen kazıp tazyikli yaptığı için tuvaletini öyle oldu . Çünkü bir sonraki idrarini her zamanki gibi yaptı

Policlal

Veteriner ne dedi bugün bizimde başımıza geldi bu?

Policlal

Yaş mama yiyor suda içiyor. Sıvı eksikliği yaratacak bir durum olmadı aslında

Patikos

Merhaba, veterineriniz ne dedi acaba, bir sorun var mıymış?

Cennet29

GÜNCEL. Şuan kedim köpüklü işedi bu bir sağlık sorunu mu??

Eguvnr

Veterinere gideceğim demişsiniz. Gittiniz mi? Ben de kumunda aynı detayı farkettim erkek kısır kedimin. O yüzden soruyorum.