6 Yasinda Disi Kedi İcin Sorular

ceyoli

Arkadaslar mrhb. 6 yasinda disi bir kedim var, kisirlastiramadik zamaninda sonra yas ilerleyince hirpalanmasin diye kaldi. Arka disleri curudu cektirdik (herpes gingivitis), ayrica hills in gastro mamasini kullanmaya basladik -proplan mamamiz odem yapti- Simdi soyle bir durum var ki hangi vet e gitsem kedilerde bir hastalik gozukmeden takviye vermiyorlar. Ben de arastirma yaptim ve mervue probiotic ve mervue lyzin sipariş ettim. Bunlarin ikisini nasil kullanmaliym acaba? Her gün vermek fazla gelir?

7 CEVAP

Anonymus552223

Hep yas mamayla mi beslediniz acaba ondan mi disleri curudu? Boyle bir efsane var gercek mi diye soruyorum

ceyoli

Forumda ozellikle lysine kullanan cok kisi gordum onlar fikir verirse lutfen..

Anonymus552223

Hala kizginliga giriyo mu

ceyoli

Hayır neredeyse hiç girmiyor

ceyoli

Hayır hocam hep yaş mamayla beslemedim. Zaten 6 aylıkken sokaktan aldığımızda ön dişleri kırıktı, sokakta temeli atılmış bir durum yani.

hayvansever_

ilaçlar hakkında bilgin yok ama mama hakkında bilgi verebilirim. Proplan çok yağlı ve tuzlu bir mama o yüzden su tutmuş olması çok doğal zaten iyi bir mamada değil. Hills te ondan farklı değil zaten oda yine fazla tuzlu bir mama ödem sorununa çare olmaz ben size başka mamalar önere bilirim eğer fiyat vs ayrıntı belirtirseniz.

ceyoli

hills in özel mamasını kullanıyoruz bu durum için fiyat fark etmiyor ama gastro özellikli bir mama kullanması gerekiyor