Kisirlastirma

Bensuozdemir

Merhaba arkadaşlar yarın yani cumartesi gunu kedim kısırlaştırma operasyonu geçirecek fakat şöyle bir şey var ben haftaici calistigim için evde kimse olmayacak ne yapmam lazım bu durumla karşılaşan var mı

7 CEVAP

Estetik dikişe elizabeth takildigini ilk kez duyuyorum.

Anonymus552223

Estetik dikis mi yapacaklar sorar misiniz

Bensuozdemir

Evet oyle yapilacak boyunluk takilacak

Anonymus552223

Boyunluk takmak gerek olmayan yere yaptirin derim cok zor oluyor siz de yoksunuz. Hayvan bir yere sıkısir falan. Estetik dikisi o yuzden sordum evde yalniz kalacaksa zor olur diger turlu. Zaten normalde de zor oluyo cok ilkel bir metod yakalik falan

Anonymus552223

Bensu gordugum kadariyla tekirdagdasin. Şadan genç veya caner renkliye yaptir ameliyati. Arkana bakmadan nereye gidersen git sonra. Yakalik fakan takmiyorlar ve dikis de patlamiyor. Tek basina birakirsan bir sey olmaz bu durumda

hayvansever_

bizimkide boyunluklaydı zaten bir iki gün alışıyorlar. Siz yokken öyle çok sıkıntı olacağını sanmam sadece pazar günü iyi kontrol edin yemek yiyebiliyor mu boyunlukla diye.

Bensuozdemir

Yorumlariniz icin cok tesekkur ederim