Kedim Cis Yaptıktan Sonra Ağlıyor

sanırım canı acıyor bugün daha az ağladı rahminden dikişleri vardı ameliyat oldu dikişler yeni alındı veterinere götürdük darlık yok yapabilir dedi yeni alındığı için dikişler ona bağlıyoruz bugün daha az ağladı düzelir mi ????

2 CEVAP

yusufsaygin2

Zamanla düzelecektir, geçmiş olsun yavrucağa. Alt kısmını sürekli olarak kontrol etmeyi ihmal etmeyin, temiz tutmanız şart.. Sağlıkla büyüsün.

teşekkür ederim götürdük sorun yok dedi ama hala ağlıyor azaldı umarım geçer temizliyor orasını