Yavru Kedimin Alt Çenesinde Yamukluk

Merhaba yavru kedimiz bugün itibariyle 45.gününde ve hala annesini emiyor problemsiz bir şekilde enerjisi beslenmesi de yerinde yoğurt yaş mama kuru mama gibi temel besinlerini yemeye başladı ancak alt çenesinde ilk fotoğrafta görüldüğü gibi bir ufak yamukluk mu denir bir şey var Ajda Pekkanın yeni botoks yaptırmış dudağı gibi,köpek dişleri tam olarak birbirlerinin üstüne oturmuyor ancak beslenmesi iyi durumda yani anne sütü hariç besinleri tüketiyor rahatlıkla sizce bu ileride problem yaratır mı?

12 CEVAP

Cansumuezza

Cinsinden dolayı oluşmuş bir çene problemi olabilir. Büyüdüklerinde sorun da büyüyor beslenme problemleri ortaya çıkıyor yada dişler dudağa batma yapabiliyor. Erkenden veterinere danışın

mds50

İnanılmaz bir yer oldu burası kedinin sağlığı ile alakalı soru geliyor kişinin niyetini bilmeden tüh ucuza satacaksınız vs diye linçlemeye çalışmak komedi resmen

mervevehubble

yaa bu ne güzellik böyle :))
bizim yavrumuzda da bu şekildeydi sanırım dişleri gelişirken orantılı olmuyor. 3. ayında sorun düzeldi

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim,klinikten yeni geldik hekimimiz 3.ayını doldurana kadar birşey yapmayalım sorun olmayacak gibi duruyor dedi şimdilik zamanla çene yapısı oturmazsa dediğiniz gibi ufak bir işlem yapılabiliyormuş, açıkcası ben kedimin hamileliğinden doğurup yavrusunu 45 günlük yapana kadar hep burada insanlardan fikir aldım satmak gibi bir amacım veya ihtiyacım olmadığını belirtmek isterim tüh ucuz gidecek gibi 'UCUZ' ithamlarda bulunmanız komik oluyor :))

dilaraxx

bence bir problem olmaz ,sadece gülmekten yazamadım ajda pekkan olayına,sağlıkla büyüsün:')

Ares87

Ucuz insanlar ucuz ithamlarda bulunur can sıkmaya değmez görmezden gelin

Oske22

Bence bir veterinere danışın. Bana bir tuhaf geldi ağız yapısı bilemiyorum. Sormaktan zarar gelmez

Anonymus552223

Kulaklari kivrik olmamis ya bu kedinin. Daha iyi tabi

mmhureyre

bazen bazı bozukluklara küçük yaşlarda minnak bir dikişle çok büyük çözümler yapılıyor, blki onlardandır bnce de bi veterinere götürüp sormanızda fayda var. evet bazı sorunlar da büyüdükçe kaybolur , inşaallh onlardandır da ya büyüdükçe büyüycek ve ufakken minik çözümle hallolcak bişeyse ve vakit kaybederseniz... bi gösteriverin iyi bi cerrah veterinere, veterinerlik fakülteleri iyi olabiliyor böyle konularda bazen çok hasta gördükleri için

anjelik123

Maşallah çok tatlı. Anne yada babada çenede yamukluk var ise ondan gelmiş olabilir yada atalarında. Benim kedimde de var babadan gelme bi durum

Oske22

Bu kedinin cinsi ne siyam mi yoksa melez mi tam anlayamadım

anjelik123

@oske22 british blue point gibi duruyor