Kabız

53havva53

3 aylık sıyam yavrum var. Mamasını degiştım cok severek yıyor mamayı royal canın mama aldım. Sanki kabız oldu tuvalete gıdıp miyavlıyor. Onerisi ılan varmi ne olmuş olabılir. Ne yapmam lazım

5 CEVAP

Oske22

Benimki de sık sık kabiz oluyordu küçücükken imunex kullanıyoruz o yüzden.

Oske22

Yaş mama da vermeniz lazım.

Oske22

Yaş mama veriyor musunuz? Ev yapımı yoğurt varsa verebilirsiniz iyi geliyor kabızlığa.

Oske22

Mamasını birden değiştirdiyseniz ondan da olabilir

53havva53

Yaş mama vermiyorum. Kuru mama veriyorum. Sut verdım az yogurta verırım