Kedim Sürekli Aynı Yere İşiyor

minnoss737

kedim sürekli banyodaki paspasa işiyor kumu da temiz ama çişini gidip illa oraya yapıyor. Bir daha işemesin diye limon sıktım yine işemiş paspası değiştirdik yine işiyor işememesi için ne yapabiliriz lütfen söyleyinKalın Yazı

2 CEVAP

Kokusunu aldıkça tekrar işer. Paspası değişseniz de banyoyu yıkamadan o koku gitmez. Sirke ve karbonat ile temizleyin, daha sonra işediği yere imkanınız varsa bi sprey kutusuna koyarak sirke sıkın. O kokudan rahatsız oluyorlar. Bir de bi süre gözünüz üzerinde olsun, kazma hareketi yaptığını görürseniz alıp tuvaletine bırakın.

minnoss737

çok teşekkürler deneyeceğim