Apartmanın Önündeki Kedi Ölmüş

Fugubalon

Merhaba arkadaşlar. Bizim apartmanın dışında dolaşan bikaç kedi var. Dün çöp atmaya çıktım bu kedi beni görünce hemen yanıma gelip miyavladı normalde öyle bişey yapmıyor. Ben de maması var mı diye baktım vardı. Eve girdim tekrar. Az önce aşağı inince kediyi çöpün yanında ölmüş halde buldum. Zaten bir gözü vardı o da dışarı çıkmış. Biraz da kan akmış. Açlıktan ölmediğini düşünüyorum. Açlıktan ölse gözü çıkar mıydı? Neden ölmüş olabilir? Bulaşıcı bi hastalıksa dolaştığı diğer kediler de risk altında olabilir mi? Resim biraz kötü ama koymak istiyorum görmeniz için.

16 CEVAP

Ares87

Koymayın şöyle fotolar Allah aşkına kalbim dayanmıyor çok üzüldüm kıyamam ya

Oske22

Bir Insan yapmış olabilir mi :(

Anonymus552223

Kan agzindan mi gelmis

Bana da insan yapmis olabilir gibi geldi. Şiddete uğramis olabilir. Veya köpek saldirisi da olabilir.

Anonymus552223

Acliktan degildir iciniz rahat olsun. Insan veya kopek gibi de gelmedi bana. Melek olmus kurtulmus bu dunyadan darisi basimiza

LadyAndCat

İnsandır insan!!

Anonymus552223

Bence ezilmis. Araba altinda yatiyordu ve ezildi.

Anonymus552223

Kafasi ezildiyse gozu sekilde olur o yuzden. Oyle bir hastalik varsa da dun saglam olan kedinin 1 gunde gozunu cikarmaz.

Fugubalon

Göz küresi neredeyse tamamen çıkmış. Ağzından da gelmiş olabilir gözünden de. Anlayamadım o kadarını.

Fugubalon

Bir insanın yaptığını sanmıyorum. Ama dün rahatsızdı yanıma gelip miyavlamasından anladım. Gözünü çıkaracak nasıl bir rahatsızlık olabilir bilmiyorum. Herhangi bi ısırık izi de yok köpek saldırısı da değil büyük ihtimalle.

Cansumuezza

Araba çarpmış,Allahin belasi kimse artık umarım o da bulur belasini.

Zukoo

Bana da araba gibi geldi ne yazık ki :( melek olmuş. Siz kendinizi kötü hissetmeyin. Sokaklar bu hayvanların doğası olarak söyleniyor ama hayır, bu kentleşmiş dünya onlar için değil..

Fugubalon

Vücudunun başka bir yerinde bi iz yok. Araba çarpmasına benzetemedim ben. Böyle bir hastalık varsa diğer kediler için endişelendim ondan sordum aslında.

NZI

Çok ani bişe olmuş, sonuçta yemek veriyorsunuz ve hasta falan değildi dediniz. Büyük ihtimal başka bi hayvan yada bi insan yaptı.

judgement

üzüldüm yavrucağa :(((( kan ağzından geliyorsa kan basıncı artmış olabilir. eğer fazlaysa kan basıncı gözünü bile çıkartabilir (bir yerde okumuştum)