Purina Cat Chow Kullanan Var Mı?

tofuiscat

Veteriner veriyordu bize kuru mamayı bu iyi diye pakette ben de veteriner sonuçta kötü mama vermez diye şey etmiyordum. Ama artık orada değiliz ve çekilişten pawpaw mama çıkmıştı onu kullanıyordum onu da sordun iyi değil dediniz biraz kaliteli bir mamaya geçeyim dedim.

Petshopa gittim 1 2.sınıf mamaları gösterdi purinanın tuvuklusu vardı ama tüy döküyor gerçekten o yüzden tavuklu mamaları eliyorum direk yaş kuru fark etmez.

Royal canın purina felicia ve reflex vardı,çok bi araştırma yapmadım bunlar da kaliteli diye purina cat chow somonlu ton balıklı aldım.

Nasıl bu mama kullanan var mı? kötüyse yerine hangi mamadan alabilirim?

n&d de vardı ama epey pahalı ve kedim yer mi yemez mi bilemiyorum :(

7 CEVAP

mira88

Purina cat chow bizzat kullanmadım ama bir arkadaşım kedisinde kanlı ishale sebeb olduğunu mamayı kestiğinde düzeldiğini söylemişti. Tabi kediden kediye değişir ama iyi bir mama olduğunu da düşünmüyorum. Biz matisse kullanıyoruz gayet de memnunuz. Golısi ve matisseyi karıştırıp veriyorum ben golosi yi de seviyor kedilerim. Nd kullanıyorduk ama 3 kediyle yaşadığım için zorlamaya başlamıştı.

tofuiscat

n&d şikayetleri de çok galiba okuduğuk kadarıyla ama en iyi mamalardan biri. Tavsiyelerinizi bekliyorum

Oske22

Mamalari karıştırıp vermek iyi değil. Cat chow kullanmadim ama felicia kullandım saydıklarınızdan. Tuylerine iyi geldi ama icinde et olmadığı icin evde kendim et veriyorum. Bütçeniz azsa felicia da deneyebilirsiniz.

tofuiscat

felicia cat chow dan daha iyi yani,daha bir gün oldu bakalım kötü bir etki görürsem keserim mamayı diğerlerini denerim. Teşekkürler

Oske22

Yok daha iyi demedim. Sadece ben kullanmadım cat chowu, felicia kullandım.

Oske22

Ama cat chowda ilk basta tahillar yazıyor. Felicia da protein ile başlıyor direk.

minky

Fitmin öneririm.Ben şuan kedilerim ve köpeklerime bonacşbo ver,yorum yaş mama ve et desteğiyle.Yakında golosi yada fitmin alacağım.Ama 5 hayvana çok masraflı olduğundan bncb ile devam da edebilirim açıkçasu