Anne Kedide Yaralar

Mist

Kızım 4 yavrusunu emzirmekten perisan olmuş durumda böyle yaralar da var onun için ne yapabilirim tavsiyeniz var mi

4 CEVAP

Anonymus552223

Tirnak izi gibi. Gercek kurutulmus papatyadan kompres yapin. Yavrular 1 ayi gectilerse ek gida vermeye calisin ki anneyi cok cekelemesinler. Sut yetmiyor galiba

Linsenpai

Veterinere götürmeniz gerek

Anonymus552223

Bu arada mantar tedavisi nasil gidiyor

mmhureyre

çok kötü görünmüyor, dişlemiş ya da tırnaklamış snki yavrular da kan oturmuş gibi, yavrular emerken sağlıklarını etkilemeyecek ağrı azaltacak şeyler yukarda arkadaşın söylediği gibi papatya kompresi olur, ince kumaşa sarılmış buzluk uygulaması gibi soğuk uygulama olur iyi gelebilir. Anneye vitamin macunlarına başlayın henüz başlamadıysanız, ilave tavuk, balık, et gibi şeyler pişirin verin bu aralar, yumurta pişirin çok besleyicidir.