Kaçan Kedi Geri Gelir Mi?

Kuzucansu44

Arkadaşımın kedisi bugün evden kaçmış. Müstakil bir evde oturuyorlar ve oturdukları yer bir site. Ama sitenin dışı ıssız yani uzak biraz. Siteden çıkmışsa geri gelir mi acaba?

4 CEVAP

sekerfare21

Siteden cikmamistir. Yandaki evlere bakmali. Korkup bir yerde saklanmistir o.

Oske22

Kedinin eşyasını evin önüne koysun. Kediler evlerinin kokusunu alip dönebiliyorlarmis. Deneyin

AydannD

Kedinin kumunu evin önüne bırakabilirler ya da bahçeye dökebilirler ona da geliyor

Kuzucansu44

Kedi pencereden kaçmıştı, 15-20 dk önce tekrar aynı pencereden geri dönmüş. Tavsiyeleriniz için yinede teşekkürler:))