İzmir'de Aşı İçin Güvenilir Ve Uygun Fiyatlı Vet.

yagmur12345

Kedimin rutin aşıları için uygun fiyatlı güvenilir bir veteriner arıyorum. Veterinerimiz iç parazit tabletinden bile 70-80 TL alıyor piyasanın çok üstünde olduğunu öğrendim. Bu sebeple tecrübelerinizi paylaşır mısınız

4 CEVAP

sekerfare21

İzmir buyuk bir sehir. Bulundugunuz bolgeyi soylerseniz daha iyi olur. Bostanli Sahil Veteriner’de ucuz. Genelde pet sayisinin fazla oldugu bolgelerde ucuz oluyor asi fiyatlari.

Cansumuezza

Olgun vete gidebilirsiniz sadece aşı için diğer veterinerlerin yarı fiyatı.

AydannD

Merhaba ben central animala gidiyorum çok memnunum gerçekten ilgilerinden ve alakalarından. İzmirin üçkuyular ve bayraklı bölgesinde şubeleri var. Her aşı için 100 tl gibi bi ücretleri var ama muayene tırnak kesimi vb şeyleri ücretsiz yapıyorlar. Hangi bölgedesiniz bilmiyorum ama

yagmur12345

Cevaplarınız için teşekkür ederim Karabağlar'da yaşıyoruz ama gerçekten güzel bir yer bulursam uzak olsa bile götürürüm