Bu Hangi Mama!?

tofuiscat

Arkadaşlarr şu kahverengi yuvarlak olanlar pawpaw onh biliyorum pakette az kaldı diye bu veterinerden aldığım renklilerle karıştırdım. Vereceğim zaman karışık vermiyorun orası ayrı.

Neyse bu renkli olan mamaları veteriner veriyordu bize ben de veteriner sonuçta iyidir mama diye düşünüyordum ta ki purine felicia royal canin mamalarının şeklini rengini görene kadar hiç böyle mama görmedim arkadaş 10tldi zaten paketi ucuz mama belli.

Versem mi bitene kadar yarım kilo var belki biraz daha fazladır.

Yoksa bunları sokaktakilere verip dün aldığım purina cat chow a devam edip onh bj tecrübe edeyim

Ya da bir gün ondan bir gün bundan mı versem?

Hangi mama bu bilen var mı?

9 CEVAP

Anonymus552223

Enjoyun renklisi var boyle. Ama niye renkli yaparlar anlamis degilim az kimyasal var gibi bi de boya ekleniyo

jamesdeen

Paketi 10 lira olan bir mamanın markası dahi olduğunu düşünmüyorum. Bu tür merdiven altı mamalar sokaktaki kediler için alınıyor en azından açlıkları giderilsin diye

Oske22

Mamayi bilmiyorum ama o renkler icin gıda boyası gibi sağlıksız şeyler kullanılıyor diye biliyorum. Önermem. Zaten cok değilmis bence ondan vermeyin kedinize.

tofuiscat

purina cat chow degil,şu an ondan kullanıyoruz hiç ilgisi yok bununla bu baya kalitesiz bir mamaymış dışarı döktüm

tofuiscat

veterinerden alıyorduk bir de şuna bak ya ;(

Alaracatlover

Bonni veya purina cat showa benziyor ama büyük ihtimal Bonnie dir

Ben de buna benzer hatta neredeyse aynı mamayı petshoptan aldım kilosu onbeş liradan. Ne kediler ne köpekler yemedi, günlerce bıraktığım yerlerde gördüm mamaları. Açık mama yerine mito gibi en azından ne idüğü belli mama alırım canlara bari.

TATA4242

Enjoya benzettim.

LadyAndCat

Veteriner veya petshop fark etmez. Kilosu 10 TL olan mamanın iyi olmasını beklemek biraz saçma sanki?? İyi olmadığı , kaliteli olmadığı belli. İyi etmişsiniz sokağa dökmekle. Bu tarz ucuz şeyleri sokaktaki bebeler için alıyoruz :))