Hangi Mamayı Önerirsiniz?

iidyl

Anket

pro plan
(11 oy)
fitmin purity
(28 oy)
felicia
(7 oy)
brit care
(3 oy)
Toplam (49 oy)

bu fiyat bandında başka bir mama da olabilir.lütfen her mama sorusunun altına üşüşen n&d'ciler, acana-orijen'ciler uzak dursunlar..

23 CEVAP

Alaracatlover

1# fitmin purity (yağ oranıbı beğenmesemde)
2# Brit care
3#Felicia

suleren

Ardayrgr yanlış bilgilendirme yapmayın lütfen. İkisinde de et yok.

hayvansever_

diğer yorumumda çok ayrıntılı bilgi verdim burada sırf bilindik diye proplana oy verenler var onları anlamak çok zor. sadece yazdığımı bile okusanız anlarsınız nasıl hala proplan gibi bir mamayı övüp fitmin gibi bir mamayla eşit tutuyorsunuz. Her şeyi geçtim hayvan sever insnlarsınız sözde, proplan gibi hayvan deneyi yapan bir markayı nasıl hala destekliyorsunuz bu kadar. Sırf sizin petiniz iyi mama yiyecek diye başka hayvanlar acı çekmemeli. Keşke birde yaptıkları mamanın içeriği iyi olsa :d

@iidyl
Ben bile proplan kullanmis insanim ama bilgisizlikten. Objektif yaklasirsam olaya şöyle bi sonuc cikiyo : bagimlilik ypaici bisey icerdigunr yemin edebilirim cunku karistirma asamasinda eski ammasini severek yemeisne ragmen yeni mamalari secip yedi gecis yapamadik bu ishale sebep olabilir bizde olmadi çok sukur. Ayrica vazgecirmek de bir o kadar zor. İceriginin iyi olmamasindna zaten bahsetmiyorum. Kedi adli canlidna bahsediyoruz. Bonacibo da iyi gelebilir ama ND ile beslesek daha iyi olur. Bu keidlerin ND dekinin bilmemkac kati proteini sindirebilir.

Faytekin

Fitmin açık ara 1. olur, geride kalanlar 2.lik mücadelesi verir kendi aralarında .

iidyl

@Alii1 bey, golosi veya mystic kullanabilirsiniz ama desteklemeniz gerek onları da sağlıklı besinlerle. kedi beslemek göreceli olarak masraflı bir iş.

Anonymus552223

Fitmin d den ucuz mu

Layda177

mama önerisi, uygun fiyatlı sağlıklı bu videoyu kesinlikleizlemelisin