Kedilerim Evde 1 Hafta Yalnız Kalabilir Mi

damlacen

Merhaba 27 ağustosta iki kedi sahipleneceğim bayram tatiline kadar kendilerine bakacağım ancak okulum ve ailemin işi sebebiyle gün içerisinde yalnız kalacaklar bayram tatilinde de 1 hafta onları evde yalnız bırakmak durumundayız bakabilecek kimse yok 3-4 aylıklar kalabilirler mi acaba bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler :)

4 CEVAP

Tarcinn

Kedinizi yeni sahiplenmiş olacaksınız, hemde bebekler daha (ki olmasa bile) 1 hafta evde yalnız bırakılmaz bir kedi hele ki yaz sıcağında.. Gün içerisinde evinize gelip suyunu tazeleyecek, mamasını verecek bi akrabanız/dostunuzun olması lazım. Yahut Bayram'dan sonra sahiplenin bence kedinizi.

tugbagursoyy

Tabi ki kalamazlar tek 3-4 aylık kedi yaklaşık 2-3 yaşında çocuğa eşdeğer bayram dönüşü sahiplenmeniz bence de daha doğru

Pamuk18

Evde yalnız başına en fazla 3 gün kalabilirler diye biliyorum.1 hafta onlar için çok uzun bu yüzden 1 hafta tek başlarına kalamazlar.Bayramdan sonra sahiplenmeniz bence daha iyi olur.

Denizdirikan

Bence sakın bırakma susus kalabilir yada aç