Uygun Mama ?

Siyammm

Arkadaşlar şimdi mama sipariş edicem . Mystic 1,5 kg alıcam. Kedimi Allah izin verirse yarın alıyorum. Uygun fiyatlı başka mama öneriniz olurmu bu yoksa mysticmi alayïm?

7 CEVAP

golsi

Siyam kazıklanma.Mystic 15 kg alırsan kilo başı 17 TL ya var ya yok.Yrıca matisse iyi değil çok tahıl var.

golsi

Matisse biraz değil bayağı tahıl içeriğine sahip

Kuzucansu44

Matisse olabilir. Yavru kedim Nd filan yemiyordu Matisse'yi çok sevdi

Brit veya matisse. Ana matisse misir iceriyor. Ve biraz tahil. Brit care olabilir.

Layda177

mama önerisi bu videoyu kesinlikle izlemelisin uygun fiyatlı sağlık mama seçimine yardımcı olacak.

Siyammm

Evt matisse alabilirim 10 kg matisseyle aynı fiyata denk geliyor

Siyammm

Britin içeriğini hiçbir sitede bulamadım. Yüzdelik yazmıyor ayrıca tavuk içeriyor. (Et yazmıyor)
Mystic içinde şimdi beğenmez fln cesaret edemedim 15 kg ye