Yer Doğrumu

Bariscanli42

Anket

Uygundur
(7 oy)
Uygun değil
(0 oy)
Taşıyabilir
(0 oy)
Emin değilim
(0 oy)
Toplam (7 oy)

Üstü kapalı olsa daha güvenli hisseder demişsiniz buraya koysam olurmu

5 CEVAP

Bariscanli42

Sanırım olduuuu!! İçini kokluyor ve çıkmıyor içindennn :) :) :) :-D

Bariscanli42

Yatğımın altı 25 santim var yüksekliği en köşeye koyarsam olacak gibi

elif8790

Öyle kuytu yerleri seviyolar ve güvende hissediyolar,insallah sağlıklıca gelir bebekler:)

sekerfare21

Ben calisma masasinin altina battaniye serip ustunu de battaniyeyle kapatip tamamen karartmistim. Karanlik olmasi cok cok onemliydi onun icin. Simdi bile en ufak sikintisinda olabilecek en karanlik yeri ariyor.
Dogum oncesi yerine gitmedi diye de endiselenmeyin. Dogumun yaklastigini size haber verecek zaten. Tam o anda kendiniz yonlendirebilirsiniz. Benimki cok huzursuzdu miyavliyordu ve bana bir seyler soylemeye calisiyordu. Yorganin altina girdi, sevdim sakinlestirdim onu. Sonra nefes alisverisi hizlaninca, dogum icin hazirladigim yere yonlendirdim. Karnini oksatti bana ve yavas yavas dogurdu. İlk bebek ozellikle cok zorlu oluyor. Digerleri cok daha rahat. Son cikan bebeklerle ilgilenmeyebiliyor. Siz yonlendirebilirsiniz. İlk gun yavrularin yanindan hic ayrilmiyor. İkinci gunden itibaren yavas yavas tur atmaya baslar. O yuzden ilk gun su ve yemegini yanina goturebilirsiniz. Diger zamanlarda da yakinda olsun ama yavrularindan uzaklasmayi sevmiyorlar.

judgement

ne güzel :)