Yavrusunu Çiftleştirmeyi Düşünenler Buraya!

mishathecat

Başlık biraz linç edilesi evet ama kısa ve öz faydalı bir yazı paylaşmak istiyorum. Belki kedilerini/köpeklerini çiftleştirmek isteyenlere, onlar da anne baba olsun, cinselliği tatsın diyenlere uyarı niteliğinde olur (UMARIM)

2 CEVAP

Oske22

Çok iyi hatırlatma. Umarım aramızda bunu yapanlar varsa vazgeçer :)

sekerfare21

Cocugumdan yavru almak istiyorum diyenler cok samimi olsalardi ‘o yavrulari nasil ayiracam sahiplendirirken’ diye dusunurlerdi. Ben cok uzuluyorum yavrularini sahiplendirirken, kedinin unutacagini bilmeme ragmen.