N&D Yardım????

AydannD

N&d nin kısır kedi mamalarında çeşit az mı sanki yoksa ben mi bulamıyorum arkadaşlar. N&dye geçiş yapacağım ama kedimin tavuğa alerjisi var. Çeşitler hep yetişkin mamasında gibi sanki

21 CEVAP

AydannD

Evet ama somonlusu 10 kg en azından bi 3-5 kgluk olsaymış iyiymiş gerçekten 10 kg alacak gücüm yok o sebeple sormuştum teşekkür ederim

Ebra_erdem

Bölerek saklamanın sebebi hep paketi açarsam bayatlayabiliyo buzdolabı poşetlerini koydum ve üzerine büyük bi poşet daha geçirdim zaten geri kalanida pakette 10 kg mamada 5 buçuk 6 ay gidiyo ben 10 kg mamaları daha hesaplı buluyorum ama herkesin bütçesi farklı

xmoonxie

@Alii1 hahah iki saattir gülüyorum

Alaracatlover

Yanlışlıkla beğendim o ayrı :)

AydannD

Arkadaşım üşenmedin mi trol yapıcam diye bu kadar uzun uzun yazmaya yazık günah o güzel enerjine yahu :((

Kısır mama Hills ton balıklı daha iyi