Kedimin Yemek Yerken Gözden Yaş Gelmesi

Frdvsty

Arkadaşlar kedim yemek yerken gözünden yaş geliyor. Sürekli veterinere götürüp strese sokmakta istemiyorum acaba neden olabilir? Gözünde gün içinde başka bir sorun yok böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

41 CEVAP

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız

Bbs

Benim kedimdede aynı şey var birde sesli bir şekilde nefes alıyor ama çok uzaktan duyulmuyor. İkisinin bir bağlantısı olabilir mi siz ne yaptınız