15 Kg

golsi

Sokak kedilerine 15 kg mama 3 ay falan gidiyor.Eğer sıkarsam 10 kg 3 ay gider.Sadece belli kediler bar sayıları 5 i geçmez minimum 2 maximum 5 ortalama 4 kedi var.3dişi 1 erkek.Günlük30-40 gr yiyorlar kişi başı.Şuan Mito ve BonaCibo veriyorum.Birdahakine Micho ve BonaCibo yaş mama alabilirim.akljmda birkaç sey var.Siz 15 kilo 150 TL yada 10 kilo 150 TL mama önerir misiniz?

5 CEVAP

Oske22

Jungle'in bazi mamalarinda yucca var. kediler icin toksik yucca. Mamada ne kadar kullanıldığına bağlı. Ona dikkat ederek alırsanız daha iyi olur.

Oske22

Jungle felicia ile içerik olarak ayni ama neden felicianin fiyatı daha pahalı?

Oske22

Kullandıkları protein kaynağı ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Bilmiyorum. Bende Felicia kullanıyorum şuan ama jungle ile içeriği aynıymış. Uygun fiyatlı iyi mama arayışı asla bitmeyecek bu gidişle :(

golsi

CatPlus ve jungle nasıl? jungle felicia ile aynı içerik

golsi

Evet fiyat farkı var bende anlayamadım ondan sordum