Kısırlaştırma

alisengur

Merhaba, 1 buçuk ay önce arka bahçemize bir sokak kedisi üç tane yavruladı. Yavrular büyüdüler gayet sağlıklılar ancak anneleri aşırı vahşi. Hiç bir şekilde temas ettirmiyor bir kaç kere bana saldırdı parmağımı kopariyordu az daha :)
Bu kediyi kisirlastirmanin bir yolu var mı? Ben yaklaşmaya korkuyorum. Yakın zamanda bahçeye tekrar doğurma ihtimali fazla mı?

2 CEVAP

Anonymus552223

Tekrar dogurma ihtimali cok fazla. Yaz uzun. Yakalama kafesleri oluyor ama... cok strea yasatir onlar. Yemegine falan katilacak ilac var midir acaba bunu arastiralim

alisengur

Teşekkür ederim cevabınız için. Bende araştırayım. Tekrar dogurursa onlara da bakarız ama bunun sonu yok gibi :)