Köpeğimi Doğru Besliyormuyum?

miniyavru

2 tane 63 günlük Köpeğim var 2 sine toplam günde 3lt süt 200 gr kuru mama veriyorum bu besleme şekli doğrumu? doğru değil ise nasıl beslemeliyim?

21 CEVAP

Ben genelde kuru mama öneririm

izzy

Puppy kuru mamaya geçebilirsiniz kesinlikle ev yemeği tavsiye etmem kopeginizin agiz sagligini ve dis bakımını dusunecek olursanız rv yemeği dişlerini oldugundan daha fazla tartar ve baktari ile doldurup erken dis kaybına neden olur ve ağzı cok kokar 2 aylıkken aldım oğlumu kesinlikle ev yemeği vermedim bütçeniz dogrultusunda ıslak yada kuru mamaya gecin

orhunsabah

Arada sirada ev yemekleri verebilirsiniz ancak surekli vermek agiz ve dis sagliginda problemlere yol acabilir ayrica ileride fazla proteinden dolayi deri hastaliklarina yakalanabilir profesyonel mama vermek en dogrusu

Gofretsla

Merhabalar öncelikle şunu belirtmeliyim ki yavrulara süt içirmeyi bırakmalısın 2 aylarını bitirmişler sonuçta. mantı yapın vern makarna yapıp diyen arkadaş lütfen bilgin varsa bu konuda bilgilerini dile getir. mantının kıymasının içinde baharat var.yanlış bilgilendirmeyelim. markette ucuz ve dört dörtlük besin yazan goody mamsını aldın. peki hiç araştırdınmı* bu mamanın içerisinde ne var. ben bu yavrulara kötülük ediyorum şu an diye.. benim sana tavsiyem royal canın tabi başka kalitede acana orien proplan dışındaki mamaları pek tavsiye etmem goody kötü mama seçilmedi ama iyi mamada seçilmedi lütven bi veteriner hekime danış. inan veteriner para kazanmak iççin 200 tl ye mama satmaz yada bildiğin bir petshopçuya sor bilkgi edinerek al ve başma mamaya geçerken yeni aldığın mamadan biraz az goddy mamasından da çok koy. goody ı azaltarak ver zaten arkasında yazar bu arada bu söylediklerimi yanlış anlama hayvanın iyiliği için........

miniyavru

Royalıst e başladım iyimdir?

Gofretsla

hayır royalıstde güzel bir mama değildir eğer durumunuz yoksa bonacıbo alın çok ucuz ve içeriği güzel